X-home.cz

3kraft Moderní knihovna Molly dub přírodní

Kvalitní a žádaný produkt 3kraft Moderní knihovna Molly dub přírodní od výrobce s dobrým jménem 3kraft k dostání právě teď v nabídce extra se slevou. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 405 Kč.
EAN: 8680812133343
3kraft Moderní knihovna Molly dub přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
1 405

Představte si, jak by váš domov oživila moderní knihovna Molly v barvě antracitu. Jak byste se cítili, kdybyste mohli přetvořit svůj obývací pokoj, jídelnu nebo kuchyni pouze jediným stylovým kouskem nábytku?

S nadčasovým designem spojujícím moderní a retro prvky získáte nejen funkční úložný prostor, ale také vizuálně působivý doplněk pro každý kout vašeho domova.

Vytvořte si vlastní designový prvek a přizpůsobte knihovnu svým potřebám. Knihovna má tři police ideální k úschově knih, dekorací nebo úložných košíků. Prostřední police má oddělovací přepážku, která přídává knihovně na originalitě, ale zároveň tvoří dodatečný prostor pro menší dekorace.

Vrchní část knihovny je perfetkní k výstavě vašich květin nebo poslouží jako odkládací plocha. Vysoce kvalitní dřevotříska pokryta melaminovou vrstvou zajistí odolnost knihovny a vy si ji tak budete užívat dlouhá léta.

Líbí se vám tento design? Nabízíme knihovnu i v dalších rozměrech v tomto odstínu. Například knihovnu Molly No.4, nebo knihovnu Molly No.3.

Specifikace produktu:

Moderní design
Nadčasový kousek
Snadná montáž a údržba
Kvalitní materiál