X-home.cz

3kraft Moderní psací stůl Colmar dub safírový

Designový výrobek 3kraft Moderní psací stůl Colmar dub safírový od známé společnosti 3kraft seženete u nás za outletovou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 179 Kč.
EAN: 8680812199400
3kraft Moderní psací stůl Colmar dub safírový
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
2 179

Otevřete dveře do vaší pracovní kreativity s moderním psacím stolem Colmar v dekoru dubu safírového. Víte, jak těžké je najít ideální spojení mezi funkčností a stylem? S tímto stolem není třeba dělat kompromisy. S minimalistickým designem, který přirozeně doplňuje jakékoliv pracovní prostředí, se stává tento kus nejen pracovním stolem, ale také stylovým uměleckým dílem.

Nezáleží, jestli pracujete z domova, kanceláře nebo vytváříte svůj vlastní kreativní koutek – tento stůl vám poskytne ideální prostředí pro produktivitu a inspiraci. S vestavěnou knihovnou, obsahující 6 otevřených polic, maximalizujte své úložné možnosti a udržujte věci na svém místě. S pevnou délkou 140 cm a dostatkem pracovní plochy (75 x 60 cm) splňuje tento stůl všechny vaše potřeby. Stačí se pohodlně usadit a ponořit se do světa tvorby, studia nebo pracovního shonu.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní materiál
Snadná montáž

Rozměry: