X-home.cz

3kraft Předsíňová skříň Asti 80 cm dub Craft zlatý/lesklá bílá

Žádaný produkt 3kraft Předsíňová skříň Asti 80 cm dub Craft zlatý/lesklá bílá od výrobce s dobrým jménem 3kraft máte možnost sehnat zrovna dneska opravdu výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 5 011 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
5 011

Předsíňová skříň Asti s šířkou 80 cm v provedení dub Craft zlatý/lesklá bílá na čele dvířek, spojuje elegantní design s praktickou funkcionalitou.

Vyztužené teleskopické výsuvy s třísložkovým ložiskem a panty s měkkým zavíráním zajistí plynulý chod a bezproblémové otevírání a zavírání dvířek.

Tato skříň vyniká zajímavou kombinací bílé lesklé plochy a textury dubu Craft, což dodává vašemu domovu atmosféru klidu a pohodlí. Laminovaná dřevotřísková deska o tloušťce 1,6 cm poskytuje dostatečnou stabilitu a odolnost.

S rozměry 60 cm šířky nabízí skříň dostatek úložného prostoru. Má 2 dvířka, za kterým se nacházejí 5 polic pro praktické uspořádání věcí, a 1 šatní tyč pro zavesení oblečení. Rukojeť z hliníkového profilu dodává moderní vzhled, zatímco plastové nohy potažené chromem přidávají skříni stabilitu.

Předsíňová skříň Asti s provedením dub Craft zlatý/lesklá bílá je nejen praktickým prvkem nábytku, ale i stylovým doplňkem, který zkrášlí váš vstupní prostor.

Vytvořte si celou předsíňovou sestavu Asti a pořiďte si domů kus moderního designu, který vám nezevšední.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní materiály
Atraktivní dekor dubu Craft a bílé barvy