X-home.cz

3kraft Předsíňová skříň Bella 90 cm lesklá bílá

Akční a ve slevě kus 3kraft Předsíňová skříň Bella 90 cm lesklá bílá od značky se skvělou pověstí 3kraft můžete sehnat tady teď za skvělou cenu! Ceny od 5 755 Kč.
3kraft Předsíňová skříň Bella 90 cm lesklá bílá
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
5 755

Předsíňová skříň Bella o šířce 90 cm v lesklé bílé barvě spojuje jednoduchost, stručnost a praktičnost, čímž přináší moderní a stylový prvek do vaší předsíně. Lakované čelo skříně a stříbrné úchyty dodávají nábytku sofistikovaný vzhled.

Tato předsíňová skříň je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 1,6 cm, což zajišťuje pevnost a odolnost nábytku. Třívrstvý vysoce lesklý lak na povrchu skříně je při výrobě vysušen pod ultrafialovým zářením, což zaručuje trvalý a atraktivní vzhled. Zesílené panty s měkkým zavíráním a zajišťují plynulý chod a snadnou manipulaci při otevírání i zavírání dvířek.

Rukojeť z hliníkového profilu a plastové nohy potažené chromem ve stejné barvě jako úchyty přidávají skříni elegantní akcenty. Hrany skříně jsou zpracovány s využitím ABS a melaminu, což zajišťuje dokonalý a pevný povrch. Skříň je vybavena zesíleným mikrozdvihem, což znamená, že obsahuje posuvný věšák, přidávající další praktičnost a úložný prostor do vaší předsíně

Vytvořte si celou předsíňovou sestavu Bella a pořiďte si domů kus moderního designu.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní materiály
Skvělý úložný prostor