X-home.cz

3kraft Rohový TV stolek Thales dub přírodní

Tento vynikající produkt 3kraft Rohový TV stolek Thales dub přírodní od výrobce s dobrým jménem 3kraft snadno získáte právě nyní za nejnižší cenu. Nyní získáte od 1 209 Kč.
EAN: 8680812162527
3kraft Rohový TV stolek Thales dub přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
1 209

Prostorem k modernímu životu. Představujeme vám hnědý rohový TV stolek Thales – mistrovský kousek designu pro váš obývací pokoj. S délkou 110 cm nabízí nejen dostatek prostoru pro vaše mediální zařízení, ale také unikátní vizuální estetiku, která okouzlí každý interiér.

Jeho moderní design s čistými liniemi zlepšuje vizuální apel vašeho obývacího prostoru a dodává mu špetku sofistikovanosti. S kapacitou pro televizory o úhlopříčce 23-50 palců se Thales stává vynikající volbou pro jakýkoli obývací pokoj. Díky svému rohovému provedení vám poskytuje optimální pohled na vaši obrazovku a šetří prostor. Otevřené police nabízejí prostor pro uspořádání vašich oblíbených zařízení. Vyrobeno z vysoce kvalitní dřevotřísky s ochrannou melaminovou povrchovou úpravou, Thales nejen vypadá skvěle, ale zároveň odolává zkouškám času. Jeho snadná údržba přidává pohodlí do každodenního života – stačí vlhký hadřík, žádná chemikálie není potřeba.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní materiál
Snadná montáž
Kompatibilní velikost televizoru: 23-50″

Rozměry: