X-home.cz

3kraft TV stolek Capsule dub tmavý

Hodně povedený produkt 3kraft TV stolek Capsule dub tmavý od výrobce s dobrým jménem 3kraft snadno získáte bezpečně online v akci! Nyní můžete mít za 3 045 Kč.
EAN: 8680812121661
3kraft TV stolek Capsule dub tmavý
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
3 045

Tento elegantní televizní stolek Capsule přinese do vašeho obývacího pokoje moderní styl a sofistikovanost. S šířkou 195 cm je ideální pro televizory až do velikosti 65 palců, což zajišťuje, že si vaše oblíbené filmy a pořady užijete ve velkém stylu. Jeho design je ztělesněním jedinečnosti, a to díky kovovým nohám a oválným liniím, které mu dodávají nejen na atraktivitě, ale i na robustnosti.

Stolek nabízí praktický úložný prostor ve formě dvou skříněk s výklopnými dvířky a dvou malých bočních otevřených polic, kde můžete vystavit váaše oblíbené dekorace.

Hlavní konstrukce tohoto stolku je zhotovena z vysoce kvalitní dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, která je potažena odolným melaminem. Toto potažení poskytuje nejen estetický vzhled, ale také zvyšuje odolnost a chrání dřevo před poškozením a opotřebením v průběhu času.

Tento TV stolek tak není pouze praktickým zařízením pro umístění televizoru, ale také designovým prvkem, který může být využit dle vaší kreativity – jako zábavní jednotka, konzole nebo dokonce jako úložný prostor v obývacím pokoji. Obohaťte svůj obývací prostor tímto výjimečným TV stolkem Capsule, který se stane centrálním bodem vašeho domova v mžiku oka!

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Provedení dub tmabý
Dostatek úložného prostoru
Na nožičkách
Kompatibilní velikost televizoru: 32-65″
Včetně kování a upevnění

Rozměry: