X-home.cz

Ak furniture Barový stůl HIKER 115 cm bílý/dub sonoma

Exkluzivní kus Ak furniture Barový stůl HIKER 115 cm bílý/dub sonoma od společnosti s dlouholetou tradicí Ak furniture máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Akční cena 2 675 Kč.
EAN: 5907512218112
Ak furniture Barový stůl HIKER 115 cm bílý/dub sonoma
Ověřit dostupnost
Značka: Ak furniture
2 675

Vysoký barový stůl Hiker, ideální parťák pro barové židle nebo taburetky, je navržen až pro 4 osoby a doporučuje se do jídelny nebo kuchyně.

Barový stůl podporuje koncept vysokých židlí, což je řešení vhodné zejména pro moderně zařízené interiéry. V bytech, kde se často kombinuje kuchyňský prostor s obývacím pokojem, vytváří barový stůl efektivní a funkční oddělení jednotlivých zón. Toto uspořádání prostoru je často využíváno, zejména v malých interiérech, kde žijí mladí lidé s dynamickým životním stylem.

Bílý barový stůl s deskou dub sonoma je skvělým doplňkem do místností s různými barevnými kombinacemi stěn, podlah nebo dalších designových prvků. Stůl navíc disponuje policemi na vnější straně, kde můžete pohodlně uskladnit nádobí či dekorace. Barový stůl s moderním designem je ideálním doplňkem do moderních interiérů, přinášející elegantní a funkční řešení pro stravování i relaxaci.

Sladěním stolu s nábytkovými prvky CL nebo CLP můžete vytvořit libovolné uspořádání odpovídající designu nebo potřebám. Takže například můžete pro svou ložnici volit Noční stolek CL1 bílý/dub sonoma nebo třeba ve stejném provedení třeba tuto komodu.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Kombinace bílého provedení s deskou dub sonoma
Až pro 4 osoby

Další produkty od výrobce Ak furniture