X-home.cz

AKAI AESP-312 espresso přenosné automat

Často hledaný produkt AKAI AESP-312 espresso přenosné automat od společnosti s úžasnou pověstí AKAI pohodlně pořídíte zrovna dneska napořád výhodně! V současnosti za 4 999 Kč.
EAN: 4905192533199
AKAI AESP-312 espresso přenosné automat
Ověřit dostupnost
Značka: AKAI
4 999

Každý milovník dobré kávy ocení tento přenosný kávovar. Kávovar umožňuje přípravu kávy kdykoli i kdekoli, disponuje vestavěnou baterií, kterou lze dobíjet z autozapalovače 12 V, USB konektorem nebo 230 V zástrčkou.AKAI AESP-312 Portable Espresso machine – je první automatický bezdrátový přenosný espresso kávovar, který využívá baterii k přípravě lahodné kávy během vašich cest. Takže ať už cestujete za dobrodružstvím, pracujete nebo doma, nyní si můžete vychutnat čerstvé, perfektně extrahované espresso se silnou bohatou pěnou, které je pro vás automaticky vyrobeno pouhým stisknutím tlačítka.
Příprava espressa do integrovaného odnímatelného šálku.Použití jak studené tak ohřáté vody.Příprava espressa ze studené vody – plné nabití připraví 4 šálky kávy (nepřetržitě).Okamžité vaření kávy (s vroucí vodou) – na plné nabití připraví 100 šálků kávy.Kompatibilní POUZE s: originálními kávovými kapslemi Nespresso, hliníkovými kapslemi L’OR Espresso a opakovaně použitelnými kapslemi SealPodpro mletí espressa.Balení: 12 V nabíječka do auta a napájecí adaptér 230 V, nabíjecí USB kabel, odměrka, vyměnitelná kávová kapsle.