X-home.cz

Balanční hra Small Foot Safari

Oblíbený a akční produkt Balanční hra Small Foot Safari od značky se skvělou pověstí Small foot je k dispozici nyní pořád výhodně! Zrovna teď v akci za 395 Kč.
EAN: 4020972122292
Balanční hra Small Foot Safari

Užijte si spoustu zábavy s motorickou hrou od Small Foot z naší nabídky! Jedná se o balancující archu se zvířátky, která vaše dítko naučí jemné motorice, úsudku, logickému myšlení i trpělivosti. Zároveň se do hraní můžete zapojit i vy, hra je až pro čtyři hráče! Zabavíte sebe nebo pouze dětičky na několik krásných minut až hodin. Princip hry je naprosto jednoduchý a zvládnou jej děti od tří let. Zachraňte zvířátka před utopením!

Specifikace produktu:

Vyrobeno z bezpečných a odolných materiálů
Vhodné jako dárek
Procvičuje jemnou motoriku, úsudek a logické myšlení
Obsahuje 12 dílků

Pravidla hry 1 hráč:

Hoď kostkou a příslušné zvířátko (tomu odpovídá barva na kostce) polož na archu. Hoď kostkou znovu a umísti další. Ujisti se, že archa drží rovnováhu a nespadne. Pokračuj ve hře do doby, než umístíš poslední zvířátko. Pokud archa ztratí rovnováhu a zvířátka spadnou, začni od začátku.

Pravidla hry 2 až 4 hráči:

V házení kostkou a umísťování zvířátek se střídejte. Hráč, jehož zvířátko spadne, je vyřazen ze hry. Ostatní pokračují ve hře.