X-home.cz

Balanční masážní podložka na cvičení s pumpičkou, šedá

Tento unikátní produkt Balanční masážní podložka na cvičení s pumpičkou, šedá od kvalitní značky 4Home jde koupit tady a teď právě napořád výhodně! Nyní nakoupíte za 349 Kč.
EAN: 5907451311202
Balanční masážní podložka na cvičení s pumpičkou
Ověřit dostupnost
Značka: 4Home
349

Balanční podložka slouží ke cvičení, zlepšení motorické koordinace, rovnováhy a ke zdravému sezení. Podložka je ideální pro lidi se sedavým způsobem života, jelikož si vynucuje tzv. dynamické sezení, podporuje správné držení těla a pomáhá předejít bolestem zad.Slouží k provádějí koordinačních a balančních cvičení na nestabilním podkladu, např. udržování rovnováhy ve stoje na jedné noze, přenášení hmotnosti z nohy na nohu. Zlepšuje koordinaci v rekonvalescenci po úrazech, zvyšuje pocit stability u starších lidí.
Díky masážním výstupkům zlepšuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí. Výstupky pomohou stimulovat reflexní body na chodidlech.
Podložka má všestranné využití – ve fyzioterapii, doma, v kanceláři, na cestách. Vhodná pro všechny věkové skupiny.Podložku lze individuálně nafouknout a vyfouknout dle potřeby. Pumpička je součástí balení.