X-home.cz

Berlinger Haus 9dílná sada nádobí s odnímatelnou rukojetí Aquamarine Metallic Line

Tento zlevněný kus Berlinger Haus 9dílná sada nádobí s odnímatelnou rukojetí Aquamarine Metallic Line od této skvělé značky Berlinger Haus je k sehnání již dnes za akční cenu! Akční ceny již od 2 239 Kč.
EAN: 5999108407680
Berlinger Haus 9dílná sada nádobí s odnímatelnou rukojetí Aquamarine Metallic Line

Jedinečná sada nádobí s odnímatelnou rukojetí z tmavě modré kolekce Aquamarine Metallic Line. Doménou této sady je praktická CLICK rukojeť, díky které můžete celou sadu použít v troubě i na sporáku. Všechny nádoby jsou stohovatelné do sebe a tak vám celá sada nádobí v kuchyni zaberou pouze jednu poličku. 3vrstvý povrch s mramorovým designem je charakteristický svou dokonalou nepřilnavostí, žádné potraviny se nepřipalují a díky tomu se kastroly i pánve velice snadno čistí. Zároveň je vhodný pro zdravé vaření s minimem tuku, v závislosti na použitých surovinách klidně i bez jediné kapky tuku.Vnitřní i vnější vrstva neobsahují žádné škodliviny, výsledné pokrmy tak neztrácí vařením svoje vitamíny. Zesílené nerezové Turbo indukční dno umožňuje maximální efektivitu přípravy pokrmu. Energeticky úsporné vaření zajišťuje korpus z odolného kovaného hliníku, který se rychle nahřívá po celém povrchu a má perfektní tepelnou vodivost. Tělo kastrolů i pánví je zakončeno širokým okrajem, se kterým pohodlně přelejete obsah bez ukápnutí.Odnímatelná rukojeť je kompatibilní se všemi kusy nádobí a zůstává i při vaření na sporáku vždy chladná. Je ergonomicky tvarovaná a pohodlně se drží. Její odejmutí a následné připnutí jedním pohybem trvá sotva vteřinu. Klidně můžete na sporáku vařit ve všech nádobách a libovolně mezi nimi rukojeť přepínat. Součástí sady jsou dvě skleněné poklice a také dvě skladovací víka, která nádoby spolehlivě uzavřou, když v nich budou například hotové pokrmy. Ideální pro každodenní vaření, dušení, smažení i zapékání. V jednotlivých nádobách lze velmi pohodlně servírovat hotové pokrmy přímo na stůl. Vlastnosti:

celá sada je vhodná na všechny druhy sporáků i na indukci
bez rukojeti a poklice lze všechny nádoby vložit do trouby do teploty až 220 °C 
čištění je rychlé a nenáročné – stačí omýt teplou vodou a houbičkou
vhodné také do myčky na nádobí (pro zachování dlouhotrvajícího bezvadného stavu se doporučuje šetrný program)použité materiály neobsahují žádné škodliviny jako Pfoa, olovo ani kadmium Kompletní sada 9 ks obsahuje:

pánev – pr. 20 x v. 4,4 cm / 1,3 litru
pánev s poklicí – pr. 24 x v. 4,8 cm / 1,7 litru
kastrol s výlevkou – pr. 16 x v. 7,5 cm / 1,3 litru
kastrol s poklicí – pr. 20 x v. 10 cm / 2,4 litru
odnímatelná rukojeť
2x plastové víko