X-home.cz

Botti Rychlovarná konvice s regulací teploty Denver 1,5 l

Velmi prodávaný produkt Botti Rychlovarná konvice s regulací teploty Denver 1,5 l od výrobce s dobrým jménem Botti lze pořídit momentálně na webu ve výprodejové akci! Aktuálně stojí u nás 1 499 Kč.
EAN: 5907758635452
Botti Rychlovarná konvice s regulací teploty Denver 1
Ověřit dostupnost
Značka: Botti
1 499

Rychlovarná konvice s regulací teploty Botti Electronic Denver 1,5 l černá – ideální pro ohřev umělého mléka. Revoluce mezi rychlovarnými konvicemi! Zde je návrh Botti Electronic – rychlovarná konvice s regulací teploty! Mezi nastaveními přístroje najdete také možnost rychlé přípravy upraveného mléka.Jedná se o perfektní konvici pro všechny novopečené maminky. Tiše připraví vodu, aniž by uprostřed noci budilo ostatní členy domácnosti.Kromě toho můžete libovolně nastavit teplotu (40, 60, 85, 90, 100 °C), abyste správně připravili následující nápoj:

černý čaj
ovocný čaj
zelený čaj
mátový čaj
instantní káva – čerstvě namletá káva.Má také funkci udržování teploty na 2 hodiny, takže budete vždy připraveni připravit mléko pro vaše dítě během chvilky. Rychlovarná konvice je z vnitřní strany vyrobena z nerezové oceli. Uvnitř je ploché topné těleso, které se snadno čistí a je odolnější vůči vodnímu kameni.Spotřebič má odpovídající ochranná opatření na ochranu před přehřátím a zapnutím bez obsahu vody. Otočná poloha umožňuje umístit konvici kamkoli na kuchyňskou linku.