X-home.cz

BWT Filtrační konvice Penguin 2,7 l + 2 ks filtr, bílá

Kvalitní a oblíbený produkt BWT Filtrační konvice Penguin 2,7 l + 2 ks filtr, bílá od odblíbeného výrobce BWT jde koupit právě teď u nás za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 489 Kč.
EAN: 9022001925527
BWT Filtrační konvice Penguin 2
Ověřit dostupnost
Značka: BWT
489

Jemně mineralizovaná voda hořčíkem je chutnější, a zdravější! Unikátní patentovaná techologie filtru BWT s hořčíkovým mineralizérem zlepšuje chuť přefiltrované vody. Dodá vodě cenný minerál hořčík, který má také blahodárný vliv na váš organismus. Je vhodná nejen pro každodenní pití, ale i pro přípravu všech studených i teplých nápojů a jídel. Skvělou chuť ocení zejména milovníci výborné kávy i čaje.Filtrací z vody odstraníme škodlivé látky, jako např. těžké kovy (kadmium, olovo, zinek a měď, jsou-li ve vodě přítomny) a další nežádoucí substance, jako je vodní kámen, chlór a jeho škodlivé organické sloučeniny, které zhoršují chuť vody. Konzumací 2,5 litrů podpoříte účinným způsobem váš organismus a pokryjete až 15 % denní potřeby zinku a až 20 % denní potřeby hořčíku. Zcela jednoduše bez jakékoli námahy – jen vypitím vody.Technické parametry a specifikace:

obsah balení: 1x filtrační konvice BWT PENGUIN 2,7 l + 2x filtr BWT (BWT longlife Mg2+ a BWT zinek + hořčík)
filtruje pitnou vodu a obohacuje jí o ionty zdraví prospěšného hořčíku
Magnesium Mineralizer – Hořčíkový mineralizér
kapacita filtru: 120 l přefiltrované vody/28 dní
mechanický ukazatel pro výměnu filtru
typ filtru: kompatibilní pro všechny oválné filtrační systémemy (typ Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax)
Easy Fit – vejde se do dveří všech chladniček
Easy Fill
Easy Control – elektronický indikátor výměny filtru
celkový objem 2,7 l, objem přefiltrované vody 1,5 lFiltry jsou vhodné pro použití ve všech oválných filtračních systémech (typ Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax). Nejsou vhodné pro konvice Brita Maxtra+ !