X-home.cz

DOMO DO42440KM

Často hledaný výrobek DOMO DO42440KM od této skvělé značky Domo lze sehnat zde teď právě za výhodnou cenu. V akci od 1 089 Kč.
EAN: 5411397040596
DOMO DO42440KM
Ověřit dostupnost
Značka: Domo
1 089

Elektrický mlýnek na kávu v moderním designu s mlecími kameny z vysokopevnostní oceli vám vždy zajistí perfektní namletí čerstvé kávy dle vašich preferencí. Nastavit si snadno můžete tedy jak hrubost mletí, tak i množství porcí kávy na jedno mletí. Mletí kávy spustíte tlačítkem a můžete jej i tlačítkem kdykoliv přerušit, nebo se mlýnek vypne po umletí požadovaného množství sám.Mlýnek také disponuje resetovatelnou pojistkou proti přehřátí, která ochrání váš přístroj před nepřiměřeným zahřátím v případě přetížení. Pojistka se sama po vychladnutí přístroje odblokuje. Díky této pojistce a lepšímu ochlazování motorového prostoru si udrží váš kávomlýnek svou vysokou kvalitu mletí i v náročnějších podmínkách. O vaši bezpečnost při používání se také postará bezpečnostní pojistka proti spuštění bez nasazeného víka, či vloženého zásobníku na namletou kávu.Vlastnosti:

typ přístroje: elektrický mlýnek na kávu
mlecí ústrojí: ocelové mlecí kameny
kapacita násypky: 300 g
příkon: 130 W

plynulá jemná regulace hrubosti mletí i množství kávy
nastavitelná hrubost mletí: 15 stupňů
nastavitelné množství porcí kávy: 2-12 šálků
kapacita zásobníku namleté kávy: 160 g
snadno vyjímatelný mlecí kámen usnadňující čištění

automatické vypnutí po namletí nastaveného množství porcí/šálků kávy
spuštění nebo přerušení mletí tlačítkem
resetovatelná tepelná pojistka proti přehřátí *
bezpečnostní pojistka proti spuštění mletí bez nasazeného víka
bezpečnostní pojistka proti spuštěníbez vloženého zásobníku
hlučnost: < 76 dB(A) počet otáček motoru: +/- 22000 ot./min. vysoce kvalitní BPA free materiály bez obsahu škodlivých látek BPA balení včetně štětečku na čištění a odměrky na porci kávySpeciální tepelná pojistka chrání přístroj před přehřátím motoru a prodlužuje tak jeho životnost a kvalitu mletí. Pojistka se sama zresetuje (obnoví funkci motoru mlýnku) po vychladnutí přístroje. Díky použití resetovatelné pojistky není potřeba v případě přehřátí žádné náročné servisní zásahy do přístroje.Tipy pro mletí kávy:Nahrubo namletá káva: vhodné pro přípravu kávy studenou cestou.Hruběji namletá káva: využijete pro přípravu kávy ve french pressu.Středně hrubá káva: do všech druhů překapávačů s filtrem.Jemnější mletá káva: pro přípravu v moka konvičkách.Jemně mletá káva: do pákového espressa.Doporučujeme si namlít vždy takové množství kávy, kolik plánujete udělat šálků. Jen tak budete mít zaručenou intenzivní chuť a plné aroma čerstvé kávy. Namletí 2 šálků kávy trvá s tímto kávomlýnkem asi 14 sekund a namletí 12 šálků kávy pak mlýnek zvládne asi za 75 sekund.