X-home.cz

Forbyt Napínací potah na rohovou sedačku Denia světle šedá, 340 – 540 cm x 60 – 110 cm

Tento zlevněný produkt Forbyt Napínací potah na rohovou sedačku Denia světle šedá, 340 - 540 cm x 60 - 110 cm od této skvělé značky 4Home pohodlně seženete tady teď právě za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 3 499 Kč.
EAN: 8591034998415
Forbyt Napínací potah na rohovou sedačku Denia světle šedá
Ověřit dostupnost
Značka: 4Home
3 499
Popis produktu

Multielastický napínací potah je originálním doplňkem i ochranou a oživením pro váš nábytek. Napínací potah oživí a obnoví starou sedací soupravu a schová tak případné nedostatky i opotřebení. Zároveň ji chrání před špínou a poškozením, což oceníte i v případě, že máte nábytek úplně nový. Díky kvalitnímu materiálu je potah velmi příjemný na dotek a zároveň odolný proti opotřebení i snadný na povlékání. Je dobře roztažitelný všemi směry, takže se snadno přizpůsobí, skvěle padne a usnadní vám práci při manipulaci. Při ušpinění potah jednoduše sundáte a dáte vyprat, váš nábytek tak bude stále jako nový a krásně čistý. Potah je určený pouze pro vyobrazený typ pohovky. Postup natažení:

potah má celkem 6 upevňovacích pásů, které jsou umístěny ve spodní části
elastické pásy řádně přivažte k sobě
balení také obsahuje 8 ks upevňovacích molitanů, které vložíte mezi sedací, opěrnou a boční část, tím docílíte perfektního vzhledu potahu na vaší sedačce