X-home.cz

Hanah Home 2-místná pohovka Papira 175 cm šedá

Kvalitní a oblíbený kousek Hanah Home 2-místná pohovka Papira 175 cm šedá od známé značky Hanah Home můžete pořídit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Akční ceny již od 15 195 Kč. EAN: 8681875774450
Hanah Home 2-místná pohovka Papira 175 cm šedá
Více informací »
Značka: Hanah Home
15 195
Popis produktu

Dvoumístná pohovka Papira je vynikající volbou, pokud hledáte pohodlný kus nábytku do vašeho obývacího pokoje. Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let. Díky své jednoduché a elegantní formě produkt dokonale zapadne do moderních glamour interiérů.

Pohovka Papira se skládá z dřevěného rámu a MDF desky, která zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze, v případě znečištění, čistit za sucha. Sedáky jsou vyplněny pěnou 28/24 DNS, 60% střižené pěny s 40% silikonovou pěnou jsou naopak obsaženy v opěradlech. Součástí balení jsou dva přenosné pohodlné polštáře, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.