X-home.cz

Hanah Home 2-místná víceúčelová pohovka Taida 120 cm šedá

Nejprodávanější produkt Hanah Home 2-místná víceúčelová pohovka Taida 120 cm šedá od kvalitní značky Hanah Home lze získat na našich stránkách za rozumné peníze. K sehnání zrovna v akci za 6 395 Kč.
EAN: 8683342263320
Hanah Home 2-místná víceúčelová pohovka Taida 120 cm šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Hanah Home
6 395

Hledáte kompatibilní pohovku do dětského pokoje nebo pouze lenošku do obývacího pokoje? Pak vám doporučujeme vyzkoušet právě tuto víceúčelovou pohovku Taida. Nejen, že ji lze využít jako odpočinkovou zónu pro večerní posezení u dobrého filmu, ale i jako přespávací postel pro vaše hosty. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky autenticitě a rozměrům, které v sobě skrývá.

Rám pohovky je tvořen z pevného kovu, díky kterému vám bude sloužit dlouhá léta. Pohodlnost zajišťuje vysoká DNS pěna pro záda a taktéž 5-úrovňová nastavitelná opěrka zad. Taida je čalouněna měkkým a na dotek příjemným 100% polyesterem v šedé barvě. Jak už jsme zmínili, Taida bude snadno cokoliv a kdekoliv – může být přídavnou dominantou obývacího pokoje, kde bude sloužit jako pohovka o rozměru 120 x 62 x 68 cm. Ale také může být zároveň i lenoška nebo přespávací postel pro hosty, s délkou 185 cm.