X-home.cz

Hanah Home 3-místná pohovka Como 237 cm světle šedá

Tento zlevněný výrobek Hanah Home 3-místná pohovka Como 237 cm světle šedá od značky Hanah Home jednoduše pořídíte tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 22 589 Kč. EAN: 8681875825541
Hanah Home 3-místná pohovka Como 237 cm světle šedá
Více informací »
Značka: Hanah Home
22 589
Popis produktu

Moderní třímístná pohovka, ze série Como, je skvělou volbou pro každého, kdo se rád obklopuje funkčním nábytkem. Její vysoký komfort při sezení vám umožní číst oblíbenou knihu a večer si odpočinout při sledování dobrého filmu. Pohovka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž bude těšit budoucího majitele svým působivým vzhledem a odolnou konstrukcí po mnoho let. Díky své jednoduché a elegantní formě produkt dokonale zapadne do moderních nadčasových interiérů.

Konstrukce tohoto nábytku je z kvalitního bukového dřeva a MDF desky, která zajistí bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze v případě znečištění, chemicky vyčistit. Sedáky jsou vyplněny 5 cm 28 DNS a 5 cm 24 DNS, v opěradlech je naopak 60% střižené a 40% silikonové pěny. Součástí balení jsou čtyři dekorativní přenosné polštáře, o rozměru 45 x 45 cm, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.