X-home.cz

Hanah Home 3-místná pohovka Mapa 214 cm šedá

Tento kvalitní produkt Hanah Home 3-místná pohovka Mapa 214 cm šedá od skvělého a známého výrobce Hanah Home jde sehnat u nás právě až neuvěřitelně levně! Nabídka již od 19 739 Kč. EAN: 8681875774351
Hanah Home 3-místná pohovka Mapa 214 cm šedá
Více informací »
Značka: Hanah Home
19 739
Popis produktu

Autentická, moderní, funkční – třímístná pohovka Mapa byla inspirována rozmanitými siluetami. Zaoblené tvary jsou pro člověka přátelštější a přirozenější, proto pohovka Mapa nabízí pocit pohodlí a v interiéru tak vytváří útulnou atmosféru. Tento elegantní nepřehlednutelný prvek obývacího pokoje vás bude pokaždé lákat k poklidným filmovým večerům, lenivým nedělním ránům a odpoledním přestávkám na kávu. Postačí, když se pohodlně usadíte a necháte se unášet odpoledními dýchánky s přáteli i rodinou.

Pohovka Mapa se skládá z dřevěného rámu a MDF desky, která zajistí její bezstarostnou funkčnost po mnoho let. Látku tvoří 100% polyester, který lze, v případě znečištění, čistit za sucha. Sedáky jsou vyplněny pěnou 28/24 DNS, 60% střižené pěny s 40% silikonovou pěnou jsou naopak obsaženy v opěradlech. Součástí balení jsou dva přenosné pohodlné polštáře, které si můžete umístit na pohovku podle vašich potřeb.