Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr
Zlevněný kus Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr jednoduše pořídíte zde nyní téměř zdarma. Cena již od 1099 korun!

Se zápěstním tlakoměrem snadno kdykoli zjistíte svůj aktuální tlak. Zápěstní tlakoměr Veroval změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc vás upozorní i na případný nepravidelný srdeční tep.Přístroj není potřeba nastavovat, ihned po vybalení je připraven k používání. Napumpování probíhá automaticky, díky tomu je měření rychlé, snadné a pohodlné.Na Veroval zápěstní tlakoměr se vztahuje prodloužená záruka 5 let.Do aplikace Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.Pro měření krevního tlaku na zápěstí, zejména vhodný při cestování. Pro zápěstí obvodu mezi 12,5 a 21 cmHlavní výhody:

přehledné ikony pro vyhodnocení
extra velký LCD displej
propojení s bezplatnou aplikaci Veroval medi.connect
možnost ukládat měření pro 2 různé osoby
kontrola správné polohy měřeníObsah balení:

tlakoměr k měření krevního tlaku
2x baterie 1,5V AAA
USB kabel
krabička na uložení
návod k použití se záručním listemPři měření zápěstním tlakoměrem Veroval byla prokázána mimořádná přesnost a Evropská společnost pro hypertenzi tomuto tlakoměru udělila pečeť kvality.
DETAIL PRODUKTU