X-home.cz

Kellermann sada na manikúru a pedikúru 9205 P N, hnědá

Tento skvělý produkt Kellermann sada na manikúru a pedikúru 9205 P N, hnědá od skvělého a známého výrobce Kellerman můžete získat právě teď za extra cenu. Levně za 1 349 Kč.
EAN: 4007669920522
Kellermann sada na manikúru a pedikúru 9205 P N
Ověřit dostupnost
Značka: Kellerman
1 349

Velká a kvalitní sada na manikúru a pedikúru od německého výrobce Kellermann. Bohatě vybavená sada 16 nástroji z kvalitní poniklované oceli zaručí dlouholetou životnost a odolnost výrobku před opotřebením. Elegantní hnědé pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže, zapínání na zip. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalou péči o vaše nehty. Krásný a hodnotný dárek, který jistě potěší každého. Sada obsahuje:

1x nůžky na nehty
1x nůžky na nehtovou kůžičku
1x kleště na nehty
1x kleště na kůžičku
1x kleštičky na nehty velké
1x kleštičky na nehty malé
1x pilník
1x pinzeta šikmá
1x pinzeta špičatá
1x oboustranný nástroj na komedony
6x manikúrní nástroj na čištění nehtů a úpravu nehtové kůžičky Kellermann je německá firma s tradicí již od roku 1927 a patří mezi nejznámější výrobce nástrojů pro manikúru a pedikúru. Jejich inovativní trendově orientované produkty jsou již více než 75 let celosvětově známé pro svou trvale vysokou kvalitu, dlouhou životnost, odolnost použitých materiálů či jedinečný a vkusný design. Společnost vychází z velmi staré tradice výrobků Solingen. Jejich logo – tři meče – odkazuje na tradici řemesla a symbolizuje jednotu a sílu. V sortimentu naleznete vše, co je potřeba pro dokonalou péči o nehty.