X-home.cz

Konsimo Bavlněné povlečení CERVUS jelen 160×200 cm

Nový kus Konsimo Bavlněné povlečení CERVUS jelen 160x200 cm od oblíbené značky Konsimo lze získat online za příznivou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 1 119 Kč.
Konsimo Bavlněné povlečení CERVUS jelen 160x200 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Konsimo
1 119

Jste příznivcem roztomilých motivů a zrovna sháníte doplňky do ložnice či dětského pokoje? Kouzlo postele vždy určuje povlečení a bavlněné povlečení CERVUS zaručeně dodá vašim peřinám na hravosti. Taktéž zajistí nejvyšší možné pohodlí, budete doslova v bavlnce, neboť je vytvořeno ze 144 vláken této tkaniny! Jeho hlavním motivem je jelen společně s rostlinnými ornamenty, díky tomu se povlaky hodí především do dětského pokoje. Zároveň okouzlí každého dospělého, který miluje lesní zvěř. Jelen symbolizuje vznešenost, samostatnost, nezávislost a laskavost, tudíž se povlečení hodí jako dárek pro osobu, která tato atributy splňuje.

Jestli povlečení CERVUS umístíte do dětského pokoje nebo do ložnice, je zcela na vás. V obou případech zajistí to nejkrásnější usínání a nejnádhernější probuzení. Spánek je jednou z nejdůležitějších lidských potřeb a bavlněné povlečení zajišťuje jeho nejvyšší možnou kvalitu. Navíc se vyznačuje dlouhou životností a odolností. Manipulace s ním je snadná díky zipům, které peřinu nepropustí ven.

Specifikace produktu:

Nejvyšší možné pohodlí
Příjemný materiál
Se zipem

Sada obsahuje:

2x polštář
1x peřina

Pokyny k údržbě:

Nesušte chemicky
Perte na 40 stupňů
Nebělte
Nesušte v sušičce