Lauben Milk Frother 550BC

Ve slevě tento produkt Lauben Milk Frother 550BC od značky s tradicí a dobrou pověstí Lauben jde koupit na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Na našich stránkách za 1 290 Kč. EAN: 4260645680227
Lauben Milk Frother 550BC
Značka: Lauben
1 290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Lauben Napěňovač mléka 550BC je nezbytným pomocníkem pro všechny milovníky kávy s bohatou a krémovou pěnou. S tímto pěničem mléka vytvoříte dokonalou pěnu a ušetříte za návštěvu kavárny pokaždé, když vás přepadne chuť na nadýchané latté nebo cappuccino. Pěnič pracuje ve 3 různých režimech a vy si tak můžete vybrat mezi horkou pěnou z plnotučného mléka do lahodného cappuccina, studenou do letních mléčných koktejlů, nebo ohřevem mléka do kakaa pro vaše nejmenší. Pěnič mléka tvoří základna a ohřívací nádoba.
Základna je opatřena protiskluzovými nožičkami a 360° systémem, díky kterému do ní můžete ohřívací nádobu umístit v jakémkoli směru. Ohřívací nádoba má nepřilnavý povrch, který zabraňuje přichycení nebo odření. Díky indukční technologii ohřevu se mléko nikdy nepřipálí. Pěnič navíc disponuje i ochranou proti přehřátí, takže máte jistotu, že mléko nebo pěna bude mít vždy správnou teplotu mezi 60 – 75°C. Starosti vám nebude dělat ani údržba, ohřívací nádobu totiž můžete bez problému mýt v myčce nádobí. Třešničkou na dortu je prémiový design značky Lauben, který se hodí do každé kuchyně.
Vlastnosti:

150 ml – dostatečná kapacita pro ohřev teplé či studené pěny
300 ml – kapacita na ohřev mléka bez pěnění, třeba do dětského kakaa
ideální teplota – pěnič mléka ohřeje nebo napění mléko na vždy správnou teplotu, až 60 – 75 °C
bez připalování – díky indukční technologii ohřevu se mléko nikdy nepřipálí
snadná údržba – ohřívací nádobu lze bez problému mýt v myčce nádobí
nepřilnavý povrch – ohřívací nádoba má speciální povrch, který zabraňuje přichycení nebo odírání
tichý chod – přístroj pracuje velmi tiše, takže si vaší oblíbenou kávu můžete připravit klidně i za rozbřesku Parametry:

technologie ohřevu: indukce
napájecí napětí: indukce
kapacita pro ohřev mléka: 300 ml
kapacita pro pěnění: 150 ml Obsah balení:

základna spotřebiče
nádoba
víko
manuál