X-home.cz

Le Toy Van Nábytek prádelna

Často hledaný produkt Le Toy Van Nábytek prádelna od oblíbené značky se zárukou kvality Le Toy Van lze pořídit tady teď za výhodné peníze! Akční ceny od 582 Kč.
EAN: 5060023410380
Le Toy Van Nábytek prádelna
Popis produktu

Je tam velký flek? Praní prádla bude s tímto setem mnohem zábavnější. Toto krásné vybavení prádelny o 17 ks je vyrobeno ze dřeva a bude se perfektně hodit do domečků pro panenky. Najdete zde pračku, věšák, žehličku a prkno na žehlení, 4 kolíčky, plstěné oblečení, smeták a kýbl, vysavač a další. Velikostně se hodí do domečků pro panenky od Le Toy Van.   Hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě.   Hlavní vlastnosti:

vyrobeno eticky z udržitelných materiálů
testováno dle nejpřísnějších standardů
malováno netoxickými barvami na bázi vody
trénuje jemnou motoriku a koordinaci
inspiruje ke kreativní a představivé hře   Daisylane kolekce: prestižní kolekce domečků pro panenky a doplňků firmy Le Toy Van. Před více než 25 lety zakladatel Georges navrhl svůj úplně první domeček pro panenky, stavební kámen této firmy. Vyrobeno eticky z udržitelných materiálů, dřevěné domečky pro panenky Daisylane jsou jedinečné a nebudou dětskou představivost držet zpátky. Rodinné dědictví, opravdová investice do hraní.