X-home.cz

MariaPaula 21dílná kávová sada Ecru Nova Gold Line

Tento unikátní kus MariaPaula 21dílná kávová sada Ecru Nova Gold Line od populárního výrobce 4Home pořídíte v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Akční cena od 3 199 Kč.
EAN: 5902689866920
MariaPaula 21dílná kávová sada Ecru Nova Gold Line
Ověřit dostupnost
Značka: 4Home
3 199

Klasický porcelán MariaPaula, to je vynikající kvalita a tradice v každém detailu. Porcelán MariaPaula byl vyroben v Polsku z nejkvalitnějšího porcelánu. Je odolný proti poškození a prasklinám. Rafinované detaily dělají každý prvek sady jedinečným. Teplá krémová barva se bude skvěle hodit do každého stolního aranžmá. Porcelánové nádobí vám bude sloužit mnoho let.
Kávový set MariaPaula je výrazem moderního designu a klasické elegance. Porcelán MariaPaula, vyrobený z nejkvalitnějších přírodních surovin, je symbolem ladnosti, preciznosti a krásy řemesla. Jedinečný tvar šálků, se subtilní, rovnou patkou, odlišuje tuto sadu od ostatních. Je to nejen podstata požitku z pití kávy, ale také pocta moderní formě, které se nedá odolat. Tvar šálků z této sady je skutečnou revolucí ve světě porcelánu. Moderní, jednoduchá noha je dělá jedinečnými, díky čemuž jsou funkční i estetické. Nový tvar byl navržen tak, aby minimalizoval riziko poškození při každodenním používání. Díky použití stabilní a pevné patky, která je prodloužením těla, jsou šálky odolnější proti poškození, takže se z nich budete dlouho těšit. Ucho šálků v klasickém stylu vytváří harmonický kontrast a zdůrazňuje jedinečný design. Každý prvek této sady byl navržen s ohledem na moderní trendy, vkus a očekávání. Doporučení pro mytí porcelánu MariaPaula v myčce na nádobí:

porcelán MariaPaula lze snadno mýt v myčce na nádobí
před vložením porcelánu do myčky odstraňte z povrchu veškeré zbytky jídla
nádobí vložte do myčky tak, aby se vzájemně nedotýkalo
používejte jemné čisticí prostředky, doporučují se gelové tablety
zvolte vhodný mycí program Bílý porcelán (bez ozdob) a s barevnými dekoracemi lze mýt v myčce každý den, což značně usnadní jeho použití. Porcelán zdobený zlatem nebo platinou doporučujeme občas mýt v myčkách na nádobí. Balení kávové sady obsahuje:

6x šálek – objem 250 ml, průměr 9 cm, výška 8 cm, šířka s uchem 11 cm
6x podšálek – průměr 15 cm, výška 2 cm
6x dezertní talíř – průměr 17 cm, výška 1,9 cm
1x cukřenka – objem 330 ml, průměr 10,5 cm, výška 12,2 cm
1x konvička na mléko – objem 300 ml, průměr 9 cm, výška 13,5 cm
1x konvička – objem 1,2 l, průměr 16 cm, šířka 27,4 cm, výška 18 cm