SodaStream Lahev TriPack 1l ORANGE/RED/GREEN

Tento exkluzivní kousek SodaStream Lahev TriPack 1l ORANGE/RED/GREEN od předního výrobce Sodastream snadno seženete v naší online nabídce téměř zdarma! Levně za cenu 389 Kč. EAN: 8718309252953
SodaStream Lahev TriPack 1l ORANGE/RED/GREEN
Značka: Sodastream
389 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sada 3 ks tlakových nápojových lahví pro výrobníky domácí perlivé vody SodaStream. Atraktivní barevné provedení potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Domácí perlivá voda místo tahání nepraktických plastových lahví.Vlastnosti a specifikace:

nápojová láhev pro výrobníky perlivé vody SodaStream
atraktivní celo-barevné láhve ve třech veselých barvách
vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA
tlakuodolná láhev určená k opakovanému sycení
objem láhve 1 litrLáhev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C.Datum použitelnosti lahveMateriál láhve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.