Teddies Mikrofon karaoke Bluetooth, černá, na baterie, s USB kabelem

Tento zlevněný produkt Teddies Mikrofon karaoke Bluetooth, černá, na baterie, s USB kabelem od našeho předního výrobce Teddies máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena již od 679 Kč. EAN: 8592190854379
Teddies Mikrofon karaoke Bluetooth
Značka: Teddies
679 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Bezdrátový karaoke mikrofon nesmí chybět na žádné párty. Pomocí kabelu nebo Bluetooth propojíte svůj telefon s mikrofonem. AUX konektor pro přehrávání hudby z mobilního telefonu, PC, tabletu nebo MP3/MP4 přehrávače. Obsahuje slot pro TF card – zapněte mikrofon delším stiskem tlačítka ON, vložte paměťovou kartu a mikrofon začne přehrávat hudbu uloženou na kartě. Můžete začít zpívat společeně s mikrofonem. AUX konektor – zapojte kabel s koncovkou do AUX slotu a druhou koncovku USB do mobilu, tabletu, PC nebo MP3. Mikrofon začne přehrávat hudbu, kterou si v připojeném zařízení vyberete a můžete začít zpívat. Při zapnutí mikrofonu Bluetooth pracuje spontánně. Pokud spojení nenaváže, hledá jiné Bt spojení. Pokud mikrofon nemůžete spárovat, zkontrolujte, zda zařízení, se kterým chcete mikrofon spárovat podporuje A2DP. Možné nastavení hlasitosti a intenzity hudby a ozvěny. Technické údaje:

bluetooth 4.2V
vzdálenost větší než 1m
reproduktory: 2x 3 W
frekvence: 90 Hz – 10 KHz
baterie: dobíjecí 3,7 V 1500 mAh lithium baterie (nevyměnitelná)
doba nabíjení 4,5 hodiny (vypnutý)
doba provozu: při 50% hlasitosti je 14 hodin, při 100% hlasitosti je 9 hodinObsah balení: karaoke mikrofon, nabíjecí kabel USB do Micro USB, audiokabel, návod k obsluze.