X-home.cz

Vilac Barevné kuličky 50 ks JANNIC vícebarevné

Hodně prodávaný kus Vilac Barevné kuličky 50 ks JANNIC vícebarevné od skvělého a známého výrobce Vilac můžete sehnat momentálně na webu ve slevě. Nyní pořídíte za super cenu 265 Kč.
EAN: 3048700099020
Vilac Barevné kuličky 50 ks JANNIC vícebarevné
Ověřit dostupnost
Značka: Vilac
265

Vítejte ve světě nekonečné zábavy s dětskými skleněnými kuličkami Jannic! Tato klasická hra, kterou jsme hráli jako děti, nyní ožívá v nové podobě pro vaše malé radostné objevitele. Cvrnkací kuličky různých vzorů a barev přinášejí do dětství nezapomenutelné okamžiky a podporují kreativitu vašich malých hráčů.

Tyto skleněné kuličky jsou nejen zábavným prvkem, ale také nástrojem pro rozvoj jemné motoriky, koordinace oka a ruky a také pro podporu kreativního myšlení dětí. Hraním s kuličkami se vaše děti naučí různým vzorům, barvám a tvarům, což přispívá k jejich rozvoji.

Cvrnkací kuličky Jannic jsou ideálním způsobem, jak podnítit fantazii a tvořivost. Vaše děti mohou vytvářet různé vzory, experimentovat s kombinacemi barev a objevovat krásu jednoduchosti. Tato hra není jen způsobem, jak si zkrátit čas, ale také cestou k radosti a učení se novým věcem.

Připravte se na zábavu, radost a bezpočet hravých chvil s dětskými skleněnými kuličkami Jannic ještě dnes!

Specifikace produktu:

Skleněné zpracování
Pestrobarevné provedení
Podporují kreativitu