X-home.cz

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Hrad na pláži

Akční výrobek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Hrad na pláži originál od výrobce Woodcraft construction kit snadno můžete najít aktuálně opravdu levně. Nyní můžete mít za 169 Kč.
EAN: 6934482512987
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Hrad na pláži

Vstupte do světa dobrodružství a postavte si vlastní královský hrad přímo na pláži. S dřevěným 3D puzzle Hrad na pláži se vám otevírá brána do kouzelného světa, kde spojení přírodního dřeva a nesmírného potěšení z tvorby posouvá hranice vaší představivosti. Skládání je jednoduché – stačí vybrat jednotlivé díly z kvalitní 3 mm silné překližky a nechat se unést tvůrčím proudem.

Každý krok je pečlivě vysvětlen v přiloženém návodu, ať je vaše cesta k dokonalému hradu co nejjednodušší. Když máte hotovo, můžete se těšit na majestátní model o rozměrech 19,8×19,5×25,4 cm, který bude okouzlovat svým detaily. 3D puzzle jsou více než jen hračky – jsou to brány do světa rozvíjení myšlení, jemné motoriky a představivosti vašich dětí. Barevný potisk a kvalitní provedení zaručují, že každý moment strávený skládáním bude plný radosti a tvůrčího nadšení.

A to nejlepší na tom? Není třeba lepidla! Puzzle lze kdykoliv rozebrat a znovu složit, takže se můžete ponořit do dobrodružství znovu a znovu. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě, abyste byli vždy připraveni na další stavbu svého impozantního královského sídla.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Jednoduchá obtížnost
Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku