X-home.cz

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Letadlová loď Liaoning

Tento skvělý produkt Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Letadlová loď Liaoning od dodavatele s dobrým jménem Woodcraft construction kit lze nakoupit právě teď v nabídce za výhodné peníze. Právě teď jen za 359 Kč.
EAN: 6934482512765
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Letadlová loď Liaoning

Přineste si své vlastní námořní dobrodružství s dřevěným 3D puzzle – Letadlová loď Liaoning. S rozpětím 57,1 cm a elegancí 142 dílků vás toto puzzle zavede do světa nekonečných možností a kreativity. Vyrobte si svůj vlastní model této impozantní letadlové lodě a staňte se kapitánem svého vlastního dřevěného dobrodružství.

Vyrobeno z kvalitní 3 mm silné překližky, každý dílek je pečlivě navržen a opatřen barevným potiskem pro maximální vizuální estetiku. Tato 3D skládačka není jen hračka; je to průvodce rozvoje myšlení, jemné motoriky a představivosti pro malé i velké tvůrce od 8 let. Skládejte svou loď krok za krokem podle přiloženého návodu a sledujte, jak se pod vašimi rukama rodí majestátní model. A co je nejlepší? Žádný nepořádek s lepidlem! Tyto dřevěné 3D puzzle lze kdykoliv rozložit a znovu složit, abyste mohli zažívat radost z konstrukce stále znovu.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Jednoduchá obtížnost
Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku