X-home.cz

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Letní dům růžovo-modré

Velmi prodávaný kousek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Letní dům růžovo-modré od známého předního výrobce Woodcraft construction kit pohodlně nakoupíte právě teď u nás za výhodnou cenu. Nyní za 119 Kč.
EAN: 6934482512055
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Letní dům růžovo-modré

Představujeme vám dřevěné 3D puzzle Letní dům – nejen hračku, ale skutečné umělecké dílo ve vašich rukou. Když se rozhodnete vstoupit do světa těchto dřevěných 3D puzzlí, otevřete bránu do nekonečných možností. Letní dům vytvořený z kvalitní překližky o tloušťce 3 mm nabízí nejen pohlcující zábavu, ale i výjimečný vývoj pro vaše děti od 8 let.

S 74 díly nabízíme nejen skládání, ale skutečné sestavování kouzelného letního domu. Každý krok je jako malá výzva, která posune dětské myšlení, jemnou motoriku a představivost na další úroveň. Barevné dřevěné 3D puzzle s kvalitním potiskem nejen baví, ale také inspirují tvůrčího genia ve vás. Vytvořte si svůj malý svět plný krásy a radosti. A co je nejlepší? Nemusíte používat lepidlo! Vaše umělecké dílo lze kdykoliv rozebrat a znovu skládat.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Jednoduchá obtížnost
Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku