X-home.cz

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Triceratops velký

Akční a ve slevě kousek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Triceratops velký od společnosti s předním postavením na trhu Woodcraft construction kit jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce skutečně levně! Pouze nyní za 55 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Triceratops velký

Vstupte do fascinujícího světa naší planety s dřevěným 3D puzzle Triceratops. Zpřístupněte vašim dětem okouzlující bohatství fauny, přičemž tento jedinečný kousek vytvoří spojení mezi přírodou a hravou zábavou.

Rozměry po sestavení 22x6x9 cm nabízejí impozantní pohled na život Triceratopse, což je nejen vzdělávací zážitek, ale i vizuální lahůdka. S jednoduchou obtížností a 16 dílky se stává sestavení tohoto dřevěného 3D puzzle nejen snadnou, ale i odměňující výzvou pro malé stavitelské nadšence od 6 let.

Jsou to unikátní dřevěné hračky, které zlepšují jemnou motoriku, podporují tvůrčí myšlení a oživují představivost. Vyrazte na dobrodružnou cestu s Triceratopsem, který nejen poskytuje vzdělání, ale také pohlcuje vaše dítě do světa poutavého zábavného učení.

Díly jsou vyrobeny z kvalitní překližky, což zajišťuje trvanlivost a snadnou manipulaci. A co víc, žádné lepidlo není potřeba! Díly lze kdykoliv rozebrat a znovu složit, čímž nabízejí nekonečné hodiny kreativního hraní. Přírodní dřevěné 3D puzzle lze nabarvit podle vlastních představ.

Specifikace produktu:

Vhodné od 6 let
Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
Lehká obtížnost sestavení