X-home.cz

Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna

Tento kvalitní a žádaný kousek Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna od dodavatele kvalitních produktů Le Toy Van snadno můžete sehnat tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně za 794 Kč.
EAN: 5060023410601
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna
Popis produktu

Tradiční a barevná sada nábytku a vybavení koupelny ze dřeva. Bude se perfektně hodit do dětských domečků pro panenky. Šest kusů nábytku a doplňky – vana, sprchový kout, toaleta, umyvadlo, věšák na ručníky, lékárnička. Velikostně se hodí do domečků pro panenky od Le Toy Van.  Sada nábytku v retro stylu je vyrobena eticky za použití udržitelných materiálů.  Všechny hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě.   Hlavní vlastnosti:

měřítko 1:12
vyrobeno eticky z udržitelných materiálů
testováno dle nejpřísnějších standardů
malováno netoxickými barvami na bázi vody
trénuje komunikační dovednosti a koordinaci
inspiruje ke kreativní a představivé hře   Daisylane kolekce: prestižní kolekce domečků pro panenky a doplňků firmy Le Toy Van. Před více než 25 lety zakladatel Georges navrhl svůj úplně první domeček pro panenky, stavební kámen této firmy. Dřevěné domečky pro panenky Daisylane jsou jedinečné a nebudou dětskou představivost držet zpátky. Rodinné dědictví, opravdová investice do hraní.