X-home.cz

Small foot Kuželky žabky Frogs vícebarevné

Zlevněný produkt Small foot Kuželky žabky Frogs vícebarevné od výrobce s dlouholetou historií Small foot jednoduše můžete sehnat zrovna za báječnou cenu! Aktuálně za super cenu 365 Kč.
EAN: 4020972081667
Small foot  Kuželky žabky Frogs vícebarevné

Stačí jediný pohled na kuželky žabky Frogs a okamžitě se vám ve tváři rozsvítí úsměv. Připraveni vstoupit do světa nekonečné zábavy? Co kdybyste se s námi ponořili do fascinujícího světa dřevěných kuželek, které mají podobu veselých žabek? Otevřete dveře do příběhu, kde se setkává učení s radostí hraní.

Tyto kuželky jsou průvodci do světa dovedností a radosti. S jejich poutavým designem a rozměry 11×3 cm se stávají neodolatelným prvkem ve vašem domově. A co víc, tyto vícebarevné kuželky, vyrobené z kvalitního dřeva, nejen provokují smích a radost, ale také podporují rozvoj dovedností. Hra se skládá ze 4 koulí a 6 kuželek a přináší nekonečné možnosti zábavy a učení pro děti od 3 let věku. Připravte se na dobrodružství, kde se smích potkává s učením a každý okamžik se stává příležitostí k objevování nových dovedností.

Specifikace produktu:

Veselý design
Věk: 3+
Procvičuje obratnost a koncentraci

Sada obsahuje:

4x koule
6x kuželka