X-home.cz

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Empire State Building

Neodolatelný výrobek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Empire State Building od předního výrobce Woodcraft construction kit máte možnost získat již dnes za výhodnou cenu! Právě teď jen za 165 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Empire State Building

Přivítejte dřevěné 3D puzzle Empire State Building – kousek New Yorku, který si můžete vytvořit v pohodlí svého domova. Otevřete bránu do světa architektonického umění s tímto unikátním stavebním setem. Rozměry po sestavení 20x12x31,3 cm vám nabídnou realistický pohled na město, zatímco 185 precizně vyřezaných dílků z kvalitní dřevěné překližky vás provede výjimečným stavebním zážitkem.

Díky střední obtížnosti je tento 3D model perfektním výzvou pro věkovou skupinu 8+. Vymáčkněte jednotlivé díly a nechte se vést přiloženým návodem, abyste vytvořili plnohodnotnou repliku Empire State Building. Každý krok rozvíjí myšlení, jemnou motoriku a představivost vašich dětí. Co je úžasné? Tyto 3D puzzle nemusíte lepit, což znamená, že je můžete kdykoliv rozložit a znovu složit. Ponechte si návod ke stavbě a zkuste své umělecké dovednosti s vlastním vybarvením přírodní dřevěné konstrukce.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
Střední obtížnost sestavení